RH3B-UTAC120V by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
RH3B-UTAC120V
IDEC Corporation
Electromechanical Relay 120VAC 2.45KOhm 10A 3PDT (44x32x42.4)mm Flange General Purpose Relay
DESCRIPTION