C201367A-102NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201367A-102NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 1.0mH @ 10kHz - 12A - DCR: 0.008 ohms
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION