C201367A-502NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201367A-502NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 5mH @ 10kHz - 5.0A - DCR: 0.045 ohms
DESCRIPTION