C201368A-152NHF by itg electronics, inc.
Image is representational - see mfr. specs
C201368A-152NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 1.5mH @ 10kHz - 9.5A - DCR: 0.012 ohms
DESCRIPTION