31PCT170T4-0009 by ledtronics
Image is representational - see mfr. specs
31PCT170T4-0009
Ledtronics
PC Board LED - 3mm Dome Diffused - Right Angle - TriLevel 3x1 - 0.170" W x 0.600" H - Red/Yellow/Green.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The 31PCT170T4-0009 from Ledtronics is right angle TriLevel (3x1) PC board LED with 3mm dome diffused lens and red/yellow/green colors.