015403.5DR by littelfuse
Image is representational - see mfr. specs
015403.5DR
Littelfuse
Fuse Chip Very Fast Acting 3.5A 125V SMD Solder Pad 9.73 X 5.03 X 3.81mm T/R CSA/PSE/UL
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION