V275LA40BP by littelfuse
Image is representational - see mfr. specs
V275LA40BP
Littelfuse
LA Series 369 VDC 275 V RMS 680 V Clamp 6500 A 900 pF Radial Lead Varistor
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION