D6521ZOV151RA20 by maida/songtian
Image is representational - see mfr. specs
D6521ZOV151RA20
Maida/Songtian
Metal Oxide Varistor - Standard Series - 20mm - 150VAC - 12000A Imax (01-0127)
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION