FL1M-8SW-1-G110V by mallory sonalert
Image is representational - see mfr. specs
FL1M-8SW-1-G110V
Mallory Sonalert
LED Panel Mount Indicator - Green - 110 V - 8 mm - 20 mA - 10 cd - IP65 - Threads & Nut Mounting.
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The FL1M-8SW-1-G110V is LED panel mount indicator with dimensions 8 x 35.8 mm.