PK-16N04WA-24Q
Mallory SonalertAudio 20VDC 28VDC 35mA 24VDC 85dBA 300Hz to 500Hz Wire Lead Flange Mount
RoHS Compliant
DESCRIPTION
Audio 20VDC 28VDC 35mA 24VDC 85dBA 300Hz to 500Hz Wire Lead Flange Mount