EPP-120S-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
EPP-120S-12
MEAN WELL
AC/DC Open frame Power Supply - 120W - 12VDC - Input 80 to 264 VAC - 3"×2"
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION