GS25A24-P1J by mean well
Image is representational - see mfr. specs
GS25A24-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 25 Watts: 24V @ 1.04A - IEC 320-C14 Inlet - Lvl V
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: GS25A24P1J
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
GS25A24-P1J
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
AC Input Current - Maximum:
0.58A
Adapter Color:
Black
DC Input Voltage:
135 to 370
AC Input Voltage:
90 to 264
Dimension:
93 x 54 x 36 mm