GSM60B24-P1J by mean well
Image is representational - see mfr. specs
GSM60B24-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Desktop - 60 Watts: 24V @ 2.5A - IEC C320-C8 Inlet
DESCRIPTION
Search Keywords: GSM60B24P1J
Part No:
GSM60B24-P1J
Dimension:
125 x 50 x 31.5 mm
Adapter Color:
Black
AC Input Voltage:
80 to 264
CoC Tier:
No
DC Input Voltage:
120 to 370
AC Input Current - Maximum:
0.58A