HSN-300-5B by mean well
Image is representational - see mfr. specs
HSN-300-5B
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 5V@60A - 300W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: HSN3005B
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
HSN-300-5B
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
DC Input Voltage:
254 to 373 V
AC Input Voltage:
180 to 264 V