NPF-200-36 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
NPF-200-36
MEAN WELL
200W Constant Current/Voltage LED Power Supply - 36V - 5.55A - Class II - IP67 - O/P
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION