PSD-15C-24 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
PSD-15C-24
MEAN WELL
15W DC to DC Single Output Switching Power Supply
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PSD15C24
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
PSD-15C-24
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Mounting:
Screw
Family:
PSD-15C-24
Input Voltage:
72 V
Number of Outputs:
1
Dimension:
94 x 49 x 25 mm