PSD-45A-24 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
PSD-45A-24
MEAN WELL
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 24V 1.25A 30W 8-Pin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PSD45A24
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
PSD-45A-24
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Mounting:
Screw
Number of Outputs:
1
Input Voltage:
18 V
Dimension:
127 x 76 x 30 mm