RSD-60G-24 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
RSD-60G-24
MEAN WELL
DC/DC Converter - 1 Output - 60 W - 24 V - 2.5 A.
DESCRIPTION
The RSD-60G-24 is DC/DC converter with 90% efficiency. Dimensions of this converter are 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm). Operating temperature range is from -40°C to 70°C (with derating).