RSDH-150-32
MEAN WELLDC-DC Power Supply - 150W - Vout: 32VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed
DESCRIPTION
DC-DC Power Supply - 150W - Vout: 32VDC - Vin: 250 to 1500VDC - Enclosed