RSP-100-27 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
RSP-100-27
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 27V@3.8A - 102.6W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RSP10027
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
RSP-100-27
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
DC Input Voltage:
120 to 370 V
AC Input Voltage:
85 to 264 V
Dimension:
179 x 99 x 30 mm