RSP-320-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
RSP-320-12
MEAN WELL
AC/DC Single output enclosed power supply - Output 12VDC single output at 26.7A - PFC - forced air cooling - 1U low profile. ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RSP32012
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
RSP-320-12
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
DC Input Voltage:
124 to 370 V
Dimension:
215 x 115 x 30 mm
AC Input Voltage:
88 to 264 V