SCW05A-12
MEAN WELLModule DC-DC 1-OUT 12V 0.47A 5.6W 8-Pin
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.47A 5.6W 8-Pin
Search Keywords: SCW05A12
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW05A-12
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
TW
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm