SCW20C-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW20C-12
MEAN WELL
DC/DC - Module - 1 Output - 12V@1.666A - 20W
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW20C12
Part No:
SCW20C-12
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm