SPAN02B-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SPAN02B-12
MEAN WELL
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 7-Pin SIP Module
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SPAN02B12
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SPAN02B-12
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
21.8 x 9.2 x 11.1 mm