SPV-300-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SPV-300-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@25A - 300W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SPV30012
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SPV-300-12
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
DC Input Voltage:
124 to 370 V
Dimension:
215 x 115 x 50 mm
AC Input Voltage:
88 to 264 V