VFD-350C-230 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
VFD-350C-230
MEAN WELL
Variable Frequency Drive - 350W - 230VAC Output - 90 to 264VAC Input - Case: 142x62x31mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION