RCFH-6.8K-5TA by mec relays
RCFH-6.8K-5TA
MEC Relays
Res Metal Film - 0.5W - (+/-) 200ppm/Deg C - 6.8K Ohms - Conformal - Axial
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION