TC226K10A by meritek electronics
Image is representational - see mfr. specs
TC226K10A
Meritek Electronics
22uF 10V +/-10% - 1206 (3216 Metric) A Case SMD Tantalum Capacitor Tape and Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: TC226K10A
Supplier:
Meritek Electronics
Part No:
TC226K10A
COO:
TW
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
IN STOCK: 89
Can Ship immediately
Buy all 89 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000