DSC1121DI1-026.6000T by microchip technology
Image is representational - see mfr. specs
DSC1121DI1-026.6000T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 26.6 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION