DSC1121DM1-030.0000T
Microchip TechnologyCMOS Oscillator - 30 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –55°C to +125°C - Tape&Reel
DESCRIPTION
CMOS Oscillator - 30 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –55°C to +125°C - Tape&Reel