SG2013J-883B by microchip technology
SG2013J-883B
Microchip Technology
Trans Darlington NPN 50V 0.6A 16-Pin CDIP Tube
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SG2013J883B
Supplier:
Microchip Technology
Part No:
SG2013J-883B
EAR99
1
Maximum Collector-Emitter Saturation Voltage:
1.3@350uA@200mA,1.6@500uA@350mA,1.9@600uA@500mA V