PM-IP67A75S24 by mtm power
Image is representational - see mfr. specs
PM-IP67A75S24
MTM Power
Primary Switcher - 75 W - 24VDC 3A - IP67 - Chassis Mounting.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION