ATS-49-R-22.1184MHZ by mtron
Image is representational - see mfr. specs
ATS-49-R-22.1184MHZ
Mtron
Crystal 22.1184MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole
DESCRIPTION
Search Keywords: ATS49R221184MHZ
Part No:
ATS-49-R-22.1184MHZ
EAR99
1
Standard Frequency:
22.1184 MHz
Load Capacitance:
18 pF
Frequency Tolerance:
±30 ppm
Operating Temperature:
-10 to 70 °C