MP-1-R-9.8304MHZ by mtron
Image is representational - see mfr. specs
MP-1-R-9.8304MHZ
Mtron
Crystal 9.8304MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole
RoHS Compliant
Bag Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MP1R98304MHZ
Supplier:
Mtron
Part No:
MP-1-R-9.8304MHZ
EAR99
1000
Package Type:
Bag
Standard Frequency:
9.8304 MHz
Load Capacitance:
18 pF
Frequency Tolerance:
±30 ppm
Supplier Package:
HC-49/U
Operating Temperature:
-10 to 70 °C