NHD-2.7-12864WDY3-CTP by newhaven display
Image is representational - see mfr. specs
NHD-2.7-12864WDY3-CTP
Newhaven Display
2.7" Graphic OLED Capacitive Touch - 128 x 64 pixels - Yellow - Input: 85 to 265VAC - 8-bit Parallel/3 or 4 wire SPI(OLED); I2C (CTP) - 3.3VDC - 82x47.5x7.2 mm ...