04010SS-24N-AT-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
04010SS-24N-AT-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Sleeve - 6.7 CFM (0.188m³/min) - 29.0dB - 1.1 W - 7500 RPM - 3 Wire Leads.