04020VE-12Q-CT-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
04020VE-12Q-CT-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 12.4 CFM (0.347m³/min) - 42.0dB(A) - 2.52 W - 11000 RPM - 3 Wire Leads.