04028VA-24N-CA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
04028VA-24N-CA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 14.5 CFM (0.406m³/min) - 44.5dB - 2.4 W - 13000 RPM - 2 Wire Leads.