06015VE-24P-CT-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06015VE-24P-CT-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 19.4 CFM (0.543m³/min) - 36.5dB(A) - 1.68 W - 5600 RPM - 3 Wire Leads.