06020VA-24Q-CAS-0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06020VA-24Q-CAS-0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 24.7 CFM (0.692m³/min) - 42.0dB - 3.6 W - 6900 RPM - 2 Wire Leads.