06025SA-24S-AA-D0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06025SA-24S-AA-D0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 35.7 CFM (1.00m³/min) - 42.5dB - 4.1 W - 7000 RPM - 2 Wire Leads.