06025VA-24Q-CA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06025VA-24Q-CA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 39.2 CFM (1.10m³/min) - 54.0dB - 6.5 W - 9200 RPM - 2 Wire Leads.