06025VE-24Q-CT-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06025VE-24Q-CT-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 39.2 CFM (1.10m³/min) - 54.0dB(A) - 6.48 W - 9200 RPM - 3 Wire Leads.