08025SA-24N-EA-D0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
08025SA-24N-EA-D0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 80mm L x 80mm H - Ball Bearing - 41.3 CFM (1.16m³/min) - 30.0dB - 1.9 W - 3100 RPM - 2 Wire Leads.