09225VA-24Q-CA-00
NMB Technologies CorporationTubeaxial Fan - 24VDC - Square 92mm L x 92mm H - Ball Bearing - 96.4 CFM (2.70m³/min) - 51.0dB - 9.12 W - 6200 RPM - 2 Wire Leads.