11938KA-48L-EA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
11938KA-48L-EA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 48VDC - Square 119mm L x 119mm H - Ball Bearing - 108.4 CFM (3.03m³/min) - 42.5dB - 7.7 W - 2950 RPM - 2 Wire Leads.