3115FS-12W-B30-A00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
3115FS-12W-B30-A00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 115VAC - Square 80mm L x 80mm H - Ball Bearing - 32.0 CFM (0.896m³/min) - 44.0dB - 8.50W - 3250 RPM - 2 Wire Leads.