S12YAR-P26XCD0-0000 by odu
Image is representational - see mfr. specs
S12YAR-P26XCD0-0000
ODU
Circular Connector - Plug - Male Pins - 26 Position - Push-Pull - 5A - 300V - Shielded - Backshell - IP68/IP69K - Solder Cup - Free Hanging (In-Line).
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The S12YAR-P26XCD0-0000 is circular connector with operating temperature range from -51°C to 125°C.