RW3R5EAR030JE by ohmite
Image is representational - see mfr. specs
RW3R5EAR030JE
Ohmite
Res Wirewound 0.03 Ohm 5% 3.5W Pad SMD
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RW3R5EAR030JE
Supplier:
Ohmite
Part No:
RW3R5EAR030JE
COO:
MX
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BULK
Resistance Value:
30 MOhm
Power Rating:
3.5 W
Tolerance:
5 %
Case Size:
N/A
Temperature Coefficient:
N/A
Operating Temperature:
-55 to 125 °C