SM102031006FE
SM102031006FE
In Stock: 0
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
SM102031006F by ohmite
Image is representational - see mfr. specs
SM102031006F
Ohmite
Res Thick Film 100M Ohm 1% 1W ±25/±50ppm/°C Epoxy RDL
RoHS Non-Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SM102031006F
Supplier:
Ohmite
Part No:
SM102031006F
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
100
Termination Style:
Radial
Power Rating:
1 W
Resistance Value:
100 mOhm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±25,±50 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 110 °C
Packaging:
N/A
Dimension:
14.73 x 2.54 x 8.64 mm
Terminal Pitch:
10.16 mm